Warning: file_get_contents(https://www.iplocate.io/api/lookup/35.172.230.21): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /home/vialogist/domains/vialogistik.com/public_html/init.php on line 35

Notice: Trying to get property 'country_code' of non-object in /home/vialogist/domains/vialogistik.com/public_html/init.php on line 38
Запитання
+38 097 825-10-43
  • Графік роботи call-центру
    Цілодобово - без вихідних

Ми у соціальних мережах
+38 097 825-10-43

Поширені запитання

Як відправити посилку з України в ЄС?

Схема відправки проста
Чи готуєте Вашу посилку до відправки.
Відправляєте її на наш пункт прийому відправлень через Новою Пошту.
Бажано зробити це в п'ятницю-суботу, тоді можете бути впевнені, що посилка в кінці наступного тижня потрапить в ЄС.
Далі все посилки групуються і їдуть в зазначені міста. Через 3-4 дні їх можна буде забрати на пункті видачі.

Контакти для відправки
Вінницька область
Вінницький район
Вінницькі Хутори
вул. Немирівське шосе 8
Нова Пошта №1
Недбайло Антон
+ 38-095-021-94-74

Що можна передавати? Що заборонено?

З України можна передати - мед, горіхи (і т.п.), гриби, будь-які м'ясо-молочні вироби, рибу, рецептурні ліки, а також ліки, які містять наркотичні речовини.
Також не можна передавати спиртне і сигарети (електронні в тому числі).
Просто медикаменти передавати можна - головне правило - не багато, по 1-2 пачки одного найменування.
Солодощі, речі, різного роду вироби - без проблем.
Якщо Ви відправляєте нові речі (вироби і т. П.) - і їх ціна більше 110 євро - радимо попросити продавця виписати рахунок (квитанцію) до посилці - сумою в 1200-1500 грн. Це значно полегшить перетин їй польської частини кордону.
З ЄС в Україні - можна передавати фактично все - але як то кажуть з розумом. Алкоголь - в помірній кількості - 1-2 пляшки. Ліки теж можна, але не партіями по 5-10 штук - якщо є така потреба - краще розбийте відправку на кілька.
Якщо передаєте нові речі (техніку і т.п.) чек краще не вкладати.
Специфічні запити на відправку - краще зверніться спочатку до нас через форму зворотного зв'язку, ми все узгодимо і дамо Вам відповідь.
Також не можна передавати товари великими партіями - по 5-10 штук.

Як мені знати, де моя посилка зараз?

Мы предоставляем функцию, которой нету ни у одного из перевозчиков — номер посылки, который Вам предоставит наш представитель — по нему посылка будет двигаться по ЕС, а также по Украине Новой Почтой! Один номер на всех этапах!

Просто зайдите на наш сайт — меню «Отследить» - и онлайн сможете видеть статус движения своей посылки!

После ее попадания в Украину — точно также Вы сможете по этому номеру отслеживать ее на сайте Новой Почты — просто и удобно!

Перевозимо ми негабаритні вантажі?

Так, звичайно, але є деякі умови.
Велосипеди - середня ціна відправки (в залежності від величини) - 40 євро.
Побутова техніка - також перевозимо, зверніться в нашу форму зворотного зв'язку - і по кожному запиту ми надамо Вам розрахунок вартості.
Просто негабаритний вантаж - якщо один з параметрів вантажу (довжина, ширина, висота) більше 70 см - сума стандартної доставки (1,5 євро за кг) множиться на коефіцієнт 1,5

Я живу не в місті, де є Ваш пункт, як мені скористатися послугами Вашого сервісу доставки?

Специфіка нашого сервісу доставки - ми видаємо / приймаємо посилки тільки через наші пункти. Специфічні запити обробляються в приватному режимі.
Проте - якщо Ви живете далеко від пункту, або у Вас немає транспорту, щоб до нас дістатися - ми можете відправити нам свою посилку по внутрішньої німецької поштою (DHL, Hermes) - ми заберемо її і відправимо в Україну (попередньо просимо зв'язатися з нашим представником і попередити про подібну відправці).
Точно також ми можемо привезти Вам вантаж з України і відправити внутрішньої поштою на адресу, яку Ви вкажете. В даному випадку Вам доведеться додатково заплатити вартість доставки по Німеччині, але повірте, разом сума вийде дешевше, ніж «заїзд» маршрутника в маленький віддалене містечко.

Як можна оплатити послуги доставки?

За бажанням клієнта:
1. В ЄС - при отриманні посилки на пункті. Оплата в євро.
2. В Україні - перевести гроші на українську карту. Оплата в євро або гривні.

Чи можна замовити товар в Україну і доставити його в ЄС?

Так, але все такі запити обробляються в ручному режимі.
Спочатку зв'яжіться з нами - розкажіть що саме і скільки Ви хочете купити - якщо немає проблем з перетином даного вантажу митниці - замовляйте.
Ви можете оплатити покупку картою і отруїти вантаж нам. Також ми можемо викупити товар для Вас (за домовленістю).

Чи можу я комунікувати з Вашим представником на пункті? Я погано знаю німецький (чеський)?

Всі наші представники - вихідці з колишнього СРСР - вони відмінно говорять українською і російською - проблем з обслуговуванням у Вас не буде.

Як швидко моя посилка поїде?

Все залежить від того, в який день Ви її принесли - в середньому все відправки ми забираємо на транспортування в районі вихідних. Принести (передати) посилку Ви можете в будь-який день - важливо щоб до вихідних вона потрапила до нас - і будьте впевнені - через кілька днів вона буде у Вашого одержувача в Україні.
Доставка в обидва напрямки - строго раз на тиждень, не рідше.

Чи можна забрати мою посилку не відразу (не в той же день, як вона прибуде)?

Так звичайно. Для того ми і працюємо через пункти видачі - щоб Ви могли забрати свої посилки в будь-який зручний Вам час.
Але все-таки - якщо Ви плануєте забрати посилку через тиждень і більше після її прибуття в пункт - просимо зв'язатися з нашим представником і повідомити про це.
Якщо посилка знаходиться на пункті більше 1 місяця - вона повертається в Україну.

Я передаю дорогу річ, як мені бути впевненим, що вона доїде?

Чи можемо Вам гарантувати - всі Ваші посилки доїде в термін!
Якщо у Вас все-таки є сумніви або побоювання - Ви можете додатково застрахувати посилку (додаткова оплата 0,5% від суми Вашої відправки).
У разі будь-яких проблем з посилкою (з нашої вини або вини Нової Пошти) Вам буде повернута повна застрахована Вами вартість.
Наші представники можуть відмовити Вам у відправці або в внесення великої суми страховки - якщо свідомо даний запит значно перевищує реальну вартість товару.

Чи є різниця в ціні - замовлю я доставку в Україну - на відділення Нової пошти або на адресу додому?

Ні, для Вас різниці в ціні немає. Стандартний тариф - а місце отримання Ви вибираєте самі.

Чи можете Ви привезти посилку на Україні моєму одержувачу особисто, не через Нову Пошту?

Вибачте, але така опція, на жаль, відсутня.
Існують винятки - дайте запит в нашій формі зворотного зв'язку - і ми Вас відповімо, але це швидше виняток з правил ніж навпаки.
За Вінниці та Вінницькій області по вашому запиту ми можемо доставити посилку особисто.

Чи можна передавати Вами гроші?

Ні, вибачте, для цього є величезна кількість всіляких сервісів. Якщо Ви передаєте гроші, не повідомивши про це нам - ми несемо відповідальність тільки на суму застрахованої посилки.

Чи буде моя посилка розкриватися під час транспортування?

1. Наші представники не розкривають Ваші посилки - тільки в крайніх випадках, і тільки якщо з Вами не змогли зв'язатися - наприклад сильний неприємний запах з посилки, сторонні звуки з посилки і т. П.) У всіх таких випадках складається акт розтину.
2. Кордон - посилка на митниці може бути розкрита на вимогу представників влади - з ЄС в Україну це відбувається вкрай рідко. А ось з України - будьте готові до того що всі 100% посилок оглядаються «прискіпливо» польською стороною. Тому ще раз просимо поставитися серйозно до списку забороненого, зазначеного вище.

Please, enter a valid value